Pořadí efektů v pedalboardu

Zdravím a přeji úspěšný nový rok 2008!
Měl bych zájem o váš efekt Analog Chorus TB double a potom i o nástrojové kabely + propojky.
Chci si postavit nový pedalboard z těchto efektů: Mám wah Dunlop 535Q(True bypass)+ snad váš Chorus TB double + Boss DS1 + delay(ještě nemám ale nejraději Boss DD2 nebo DD3).
Můžete mi poradit jak ho nejlépe zkonstruovat a zapojit, aby byly ztráty signálu co nejmenší?
Délka kabelů by měla být 3m(pedaboard-amp) + 4m(pedalboard-kytara)
Na vašich stránkách jsem nenašel ceny produktů.Můžete mi poslat váš ceník?
Ještě jedna otázka,zabýváte se i výrobou delayů?
Předem dík za radu a s pozdravem
Milan

Dobrý den,
pořadí efektů v pedalboardu bych doporučil následující:

Kytara – Wah wah – Boss DS1 – Chorus – Delay – Zesilovač.

Efekty bych navrhoval napájet oddělenými zdroji, v tomto případě stačí zdroj 4×10V/100mA tak, aby se netvořily dvojité zemní smyčky přes zdroj.

Pokud jde o změny procházejícího signálu, kterým se chcete vyhnout, zapojil bych Delay a DS1 přes TB lištu. Pokud budete používat můj Analog Chorus TB DOUBLE, ten je sice už sám o sobě s true bypass spínáním, čili by teoreticky nemusel být zapojen přes lištu, ale protože ho asi budete chtít zapojit mezi distortion a delay, které by byly zapojeny v liště, bylo by vhodno do střední polohy lišty (mezi distortion a delay) zapojit i tento chorus. Není to nic proti ničemu a zachováte tak správné pořadí efektů.
Pokud ale nebudete nikdy chtít používat distortion + chorus naráz, můžete chorus zapojit hned mezi wah wah a lištu 3xLOOP ve které by v tom případě byly zapojeny jen Delay a Distortion a třetí pozice by zůstala volná pro případný další efekt.

Pokud budete používat variantu s TB Lištou bude muset být jedna napájecí sekce ze zdroje 4×10V/100mA zapojena společně pro napájení lišty a jednoho z efektů. V tomto případě bych napájení lišty spojil asi s napájením Boss Distortion. Další možností by bylo použít větší zdroj, s větším počtem oddělených sekcí – např. 8×10V/100mA. To že některé výstupy nejsou zapojeny do žádných efektů ničemu nevadí.
Výrobou delay se v současnosti nezabývám, do budoucna nevím…

Facebook