Změna mechanik TB Boxů a A/B Boxů TB

Dovozce původních stomp switch mechanik, které jsem k výrobě svých boxů jako „polotovary“ používal, bohužel doprodal co měl skladem v ČR a v brzké době nehodlá tento typ nožních footswitch ovladačů ze zahraničí objednat a dovézt.

Bylo to pro mne nečekané a nepříjemné, protože jsem slíbil nějaké kusy vyrobit a ze dne na den přišla tato negativní zpráva. Potřeba rychle řešit danou situaci mne dovedla k velmi podobné mechanice, do které lze stejný TB Box nebo A/B Box zhotovit. Dokonce mi „nový“ typ mechaniky příjde poněkud praktičtější svým vnitřním prostorem, protože lépe dovoluje umístit všechny zdířky v bočnicích boxu a to s dostatečným rozestupem i pro použití všech jacků v úhlovém provedení. Zdá se to praktičnější pro efektové propojky s úhlovými jacky. Viz obrázek.

Rozměrově je nová mechanika o znatelné poznání nižší, asi o 5mm delší o 1mm širší. Váhově je cca o 50g lehčí (300g : 350g). Troufám si tvrdit, že to bude rovnocenná náhrada za původní mechaniky, dokonce se zdá sympatičtější z hlediska lepších možností úprav, které její provedení nabízí. Podrobněji viz aktualizovaná kategorie True Bypass box vpravo

Ilustrační obrázky:

p1280007.JPGp1280031.JPGp1280091.JPG

 


Facebook