Kondenzátory Panasonic Low Voltage (film + foil)

Během posledních dvou měsíců se mi podařilo objednat a získat ze zahraničí většinu běžných hodnot film/foliových kondenzátorů Panasonic nejnižší napěťové kategorie. Tyto kondenzátory jsou obecně považovány za nejlepší pro stavbu kytarových efektů celosvětově. Samozřejmě neexistuje nic „nejlepšího“ v žádném oboru. U kondenzátorů to platí také, že do speciálních pozic v konkrétních efektech se někdy více hodí zdánlivě „horší“ typy kondenzátorů, pro jejich zvláštní chování, jež je nutné právě k dosažení určitého zabarvení zvuku. Nicméně pro standardní aplikace, jako jsou vazební kondenzátory ve většině efektů, kde je požadavek aby se kondenzátor choval k procházejícímu signálu neutrálně, co se týká zvukového „přibarvení“ a aby měl co nejnižší seriový odpor (LSR) vůči signálu, dobrou dynamickou odezvu atd., jsou kondenzátory Panasonic film+foil Low Voltage považovány za vynikající. Donedávna jsem používal výhradně kondenzátory WIMA MKS4, které se pro tento účel jeví také jako perfektní, ale přeci jen nemají tak rychlou reakci jako Panasonic a naopak přibarvují vyšší středy (což je někdy pro kytarový efekt naopak výhodou). Nyní tedy kombinuji ve svých efektech, dle potřeby kondenzátory WIMA MKS4 s kondenzátory Panasonic Foil Low Voltage, tak aby bylo dosaženo pokud možno co nejlepšího výsledného zvuku každého efektu.

Aktuálně nabízím upgrade modelů Overdrive TB808 a ODTB808+, (vyrobených do poloviny roku 2007) kondenzátory Panasonic Low Voltage. Bližší informace na tel.: 777 941 768

Panasonic Low Voltage Foil Capacitors:

panasonic-capacitors-web-01.JPGpanasonic-capacitors-web-02.JPGpanasonic-v-pcb-web-01.JPGpanasonic-v-pcb-web-02.JPG

Kondenzátory Panasonic Foil Low Voltage používá ke svým známým úpravám TS9, ale i ke stavbě ostatních vlastních efektů např i www.analogman.com  .

Facebook